درخواست پاداش میلیاردی قابل قبول نیست/ طعم پول که به مذاق خوش آید، چنین اتفاقاتی طبیعی است!

دکتر جدیری گفت: چنین درخواست‌هایی شائبه‌های اشرافی‌گری است. طعم پول که مذاق خوش آمد، چنین اتفاقاتی نیز رخ خواهد داد و باید این اتفاقات را با گفتمان انقلاب اسلامی سنجید.

حسین جدیری ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی آناج در خصوص نامه منتشر شده سازمان اوقاف استان مبنی بر درخواست دریافت پاداش میلیاردی به ازای پرونده‌های به نتیجه رسیده، اظهار داشت: طبیعتا پاداش در روال اداری، امری مرسوم است اما چنین مبلغی آن هم توسط درخواست شخص رئیس اوقاف استان غیر قابل قبول پذیرش می‌باشد.

وی ادامه داد: شاید برای احیای پرونده هزار میلیاردی توسط وکلای آن پرونده، مقداری پاداش برای افراد در نظر گرفته شود اما اینکه یک مدیرکل و مسئولین آن اداره بخواهند در قبال کاری که وظیفه‌شان است و برای آن حقوق دریافت می‌کنند درخواست پاداش میلیاردی کنند، اشتباه است.

 مسئول بسیج اساتید استان آذربایجان‌شرقی با اشاره به وظایف سازمانی یک مدیر اداری تاکید داشت: یک مسئول آن‌هم در سطح مدیرکلی اوقاف، یکی از وظایف اصلی‌اش پاسداری از حریم وظایف سازمانی آن مجموعه است و این معنا ندارد که بخواهیم چنین پاداشی را از مجموعه اداری درخواست کنیم.

وی افزود: چنین درخواست‌هایی شائبه‌های اشرافی‌گری است؛ طعم پول که مذاق خوش آمد، چنین اتفاقاتی نیز رخ خواهد داد، باید چنین اتفاقات را با معیارهای انقلاب سنجید و توجه کرد که گفتمان انقلابی در خصوص چنین اقداماتی چه حرفی برای گفتن دارد.

جدیری در پایان بیان  داشت: آیا گفتمان انقلابی، درخواست پاداش میلیاردی برای کار معین و موظف را قبول دارد یا خیر؟ طبیعتا روحیه انقلابی با چنین اقداماتی سازگار نیست.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.